18.03.2019

Kur notiek Jūsu autoskolā braukšanas, Talsi vai Jelgava un kāda ir cena?

Viktorija

Braukšanas notiek Jelgavā,bet, ja Jūs mācaties Jūrmalā, tad piedāvājam Rīgā vai Talsos.

18.03.2019

labdien velreiz!
es jums rakstiju kadu laiku atpakal, bet dazi jautajumi man vel neskaidri ir.
1. vai CSN eksamens bus tiesi tads pats ka online CSN tests VTUA lapa?
2. kapec CSN online testa es redzu tikai dalju no jautajumiem, kas ir redzami ''Traktortehnikas vadītāju eksaminācija paraugi 1,2 un 3''? Lidz ar to rodas jautajums, kur var redzet visas pareizas atbildes un atsauces uz noteikumiem CSN eksamenam? es to testu online kartoju vairakas reizes, bet man tur rada tikai dalju no 1,2 un 3 pdf failos redzamajiem jautajumiem, tapec uz vairakiem citiem jautajumiem es neredzu kuras atbildes ir pareizas, jo redzu tos tikai pdf failos, online testa man visi neparadas.
3. ka lai es piesakos csdd eksameniem gan teoretiskajam gan brauksanas?
4. cik teoretiskie eksameni man bus isti jakarto? csn ir viens eksamens uz datora, un pec tam par drosibu divi vai viens un ari uz datora vai mutiski?
5. vai drosibas eksamens ari ir uz datora tapat ka csn? vai tas ir pieejams online tapat ka csn tests?
6. vai drikst kartot TR1 tiesibas uz MTZ T25 traktora?

janis joks

Labdien. Jūs laikam esat kaut ko sajaucis . Mē esam autoskola, kas sagatavo kursantus uz valsts eksāmenim. CSN TESTUS Jūs pildat Valsts Tehnisās Uzraudzības Aģentūrā un tur Jūs varat griesties ar saviem jautājumiem par CSN TESTIEM.

18.03.2019

Kam ir jābūt nepieciešamam uz rokas, lai pārietu no vienas uz otru autoskolu, ja teorijas eskāmens jau ir nokārtots, bet palikusi tikai braukšana?

Viktorija

Labdien. Juma savā autoskolā jāizņem apmācību karte un ar to Jūs varat iet pie Jūsu izvēlētā instruktora.

15.03.2019

Labdien man ar kolēgi interese kad tuvākajā laikā būs pieejami kursi TR2

Mihails

Labdien. Jūs savam kolēģim varat droši iedot mūsu autoskolas nr.27880444 un lai viņš sazinās , jo kursi plānojas tuvākajā laikā

14.03.2019

Jūsu autoskolā var iziet teorētisko apmācību ūdenstransportam? Sākumlapā bija rakstīts, ka apmācat visas kategorijas.

Indra Kola

Labdien,
Diemžēl nē, mēs apmāca sauszemes transportlīdzekļu kategorijas.

14.03.2019

bet apmeram varat pateikt kads macibu grafiks parasti izskatas lai zinu ar ko rekinaties? cik dienas, kuras dienas, cik ilgi, cikos utml?

janis joks

Apmēram - teorija var būt līdz 8 mācību stundām dienām, bet braukšana 2 mācību stundas dienā.
Kopējais teorijas nodarbību skaits ir 70 mācību stundas, bet braukšanas 8,5 mācību stundas.
Katru dienu mācību stundu skaits var būt dažāds, viss atkarīgs no pasniedzēju noslodzes.

13.03.2019

1. cik maksa TR1 ja es pasmacibas cela macos un kartoju un man ir savs traktors?
2.cik maksa TR1 ja es pie jums macos un kartoju un man ir savs traktors?
3.vai pasmacibas cela TR1 ir reali nokartot vai parak gruti un labak iet kursos?
4.vai jus ieteiktu labak pa taisno macities TR2 lai nebutu divreiz jakarto eksameni?
5.ja man ir savs traktors, vai instruktors uz macibu brauksanu brauks uz manu saimniecibu un mes kopa pa lauku celiem pie manas majas vizinasimies, un pec tam uz lauku celiem pie manas majas kartosu eksamenu?
6. kapec daudzas citas eiropas un pasaules valstis, var braukt ar traktoru ja ir B kategorija, bet latvija nevar? (pievienoju linku) vai piekritat ka latvija ari ta vajadzetu but?
https://www.bkt-tires.com/around-bkt/blog/world-and-machinery/driving-a-tractor-on-roads-worldwide-what-changes-from-country-to-country

man ir B kategorija.

janis joks

1. VTUA eksāmenu izmaksas 67,22 EUR + ceļa izdevumi par to, kas inspektors brauks pie Jums un eksāmenu pieņems.
2. Mēs nemācam TR1, mēs mācam uzreiz TR2
3. Viss atkarīgs no Jūsu pašu spējām, kā variet pašmācībā apgūt visu nepieciešamo, lai nokārtotu eksāmenus: CSN un traktortehnikas ekspluatācija un drošība
4. Kā Jūs pats vēlaties, TR2 ir augstāka kategorija par TR1. Piemēram, TR1 kategorijā Jūs varēsiet vadīt traktortehniku, kuras pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, taču TR2 kategorijā Jūs varēsiet vadīt traktortehniku, kas attiecas uz TR1 un arī to, kurai pilna masa ir lielāka par 7,5 tonnām.
5. Mācību braukšana nenotiek pa lauku ceļiem un ielām. Mācību braukšanai paredzēt mācību laukums un speciāli izvietotas figūras, kuras jāmāk izpildīt, vadot traktoru ar piekabi. Tāds Jums arī jāizveido savās mājās, kur pašmācībā mācīsieties un kārtosiet TR1. Izmērus un figūru izvietojumu var atrast MK noteikumos Nr. 581
6. Mēs esam autoskola, kas piedāvā apmācīt kursantus, lai tie varētu iegūt traktortehnikas vadītāja kvalifikāciju. Mēs likumus un noteikumus neizdomājam, bet gan strādājam pēc tā, ko nosaka Zemkopības ministrija un Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra. Ja Jūs vēlaties zināt, kāpēc Latvijā nav tā kā citur Eiropā, tad Jums jāgriežas ar šo jautājumu iepriekš minētajās iestādēs.

13.03.2019

kur es varu apskatit TR2 tiesibu apmacibas grafiku?

janis joks

Labdien,
pašlaik nav ieplānota grupa, līdz ar to grafiks nav pieejams!

4.03.2019

Sveiki! Ko darīt, ja es netieku uz pašu pirmo nodarbību B kategorijas kursiem, kas sākas Jūrmalā 13.03? Vai drīkst izlaist vienu reizi, jeb būs jāapmeklē cita grupa vēlāk, vai arī šo konkrēto nodarbību jāapmeklē būs kopā ar citu grupu.

Marta

Sveiki. Jūrmalā 13.03. būs iepazīšanās nodarbība, pašas mācības vēl nesāksies. Tiksiet informēti par apmācības nosacījumiem, kuri jāizpilda, lai nokārtotu vadītāja apliecību. Tas nekas, ja netiksiet uz šo nodarbību, grupā varēsiet mācīties.

28.02.2019

Cik ilgi iet traktoru kursi?

Dainis

Labdien! Kursu ilgums 4 nedēļas.