25.04.2019

Vai pie jums ir iespējams iziet B katigoriju, gan teoriju gan braukšanu tikai pa brīvdienām ?

Toms

Labdien,
Dotajā momentā brīvdienu grupas mēs nepiedāvājam.

24.04.2019

Vai iebraucot aplī ir jāuzrāda pagrieziena signāls?

Diāna

CSN nosaka, ka:
57. punkts - Pirms jebkura manevra – braukšanas sākšanas, pārkārtošanās, nogriešanās, apgriešanās braukšanai pretējā virzienā, apdzīšanas, transportlīdzekļa apturēšanas u. tml. – transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un par to, vai netiks traucēti citi ceļu satiksmes dalībnieki, un laikus jādod brīdinājuma signāls ar gaismas virzienrādītājiem.

62. punkts - Signāls ar gaismas virzienrādītāju vai ar roku jārāda laikus pirms manevra sākuma un jāpārtrauc tūlīt pēc tā pabeigšanas (signāla rādīšanu ar roku var pārtraukt tieši pirms manevra). Signāls nav jārāda, ja tas var maldināt citus ceļu satiksmes dalībniekus.

23.04.2019

Labdien man ir B un C:kategorijas, gribētu A . Vai man ir jāapmeklē teorētiskie kursi? Vai tikai jānokārto eksāmens CSDD braukšanā ar A?

Igors

Labdien. Jums ir jānāk uz teorijas kursiem, Jums jānobrauc obligātās mācību stundas. Jums jānokārto skolas teorijas eksāmens , valsts teorijas eksāmens, valsts braukšanas eksāmens. Neskatoties uz to, ka Jums jau ir B un C kategorijas.

11.04.2019

Vai šobrīd ir jaunas ceļu satiksmes noteikumu grāmatas? Zilas?

Diāna

Labdien,
Jaunas grāmatas (zilas) ir tieši Tematiskie uzdevumi CSN (lielās grāmatas), bet CSN not./likums ir oranžā krāsā (mazās grāmatas).

8.04.2019

Man ir A:B:C1E:C:D kategorijas, gribētu CE . Vai man ir jāapmeklē teorētiskie kursi? Vai tikai jānokārto eksāmens CSDD braukšanā ar CE?

Artis

Labdien,
Jums nav jāapmeklē kursi, bet ir jāizbrauc obligātās nodarbības un jāliek CSDD braukšanas eksāmens.

26.03.2019

Sveiki.Vai Jūsu autoskolā var iziet A kategoriju?Ja jā,tad interesē cenas

Lāsma

Labdien Lāsma!
Jūs varat ieiet mūsu autoskolas mājas lapā, paņemt sadaļu "'Autovadītāju auto apmācības"" paripināt ar peli uz leju un tur viss , viss ir aprakstīts- laiki , cenas

21.03.2019

Sveiki! Ja es vēlos mainīt autoskolu man ir jāizņem tikai mācību karte, nav jāpieprasa arī nobraukto reižu skaits? (lapa, kurā liek parakstīties) un ja esmu mācījusies braukšanu Talsos man ir iespēja no Jūsu autoskolas ar kādu no braukšanas instruktoriem braukt apgūt Talsus?

Viktorija

Labdien. Jums ir jāizņem sava apmācību karte, kur ir ievadīta teorijas beigu datums. Tad Jūs varat iet braukāties pie Jūsu izvēlētā instruktora un viņš savadīs visu informāciju par braukšanām. Ja tas būs mūsu autoskolas instruktors, tad ir jāzvana pa telef. nr 27880444.

18.03.2019

Kur notiek Jūsu autoskolā braukšanas, Talsi vai Jelgava un kāda ir cena?

Viktorija

Braukšanas notiek Jelgavā,bet, ja Jūs mācaties Jūrmalā, tad piedāvājam Rīgā vai Talsos.

18.03.2019

labdien velreiz!
es jums rakstiju kadu laiku atpakal, bet dazi jautajumi man vel neskaidri ir.
1. vai CSN eksamens bus tiesi tads pats ka online CSN tests VTUA lapa?
2. kapec CSN online testa es redzu tikai dalju no jautajumiem, kas ir redzami ''Traktortehnikas vadītāju eksaminācija paraugi 1,2 un 3''? Lidz ar to rodas jautajums, kur var redzet visas pareizas atbildes un atsauces uz noteikumiem CSN eksamenam? es to testu online kartoju vairakas reizes, bet man tur rada tikai dalju no 1,2 un 3 pdf failos redzamajiem jautajumiem, tapec uz vairakiem citiem jautajumiem es neredzu kuras atbildes ir pareizas, jo redzu tos tikai pdf failos, online testa man visi neparadas.
3. ka lai es piesakos csdd eksameniem gan teoretiskajam gan brauksanas?
4. cik teoretiskie eksameni man bus isti jakarto? csn ir viens eksamens uz datora, un pec tam par drosibu divi vai viens un ari uz datora vai mutiski?
5. vai drosibas eksamens ari ir uz datora tapat ka csn? vai tas ir pieejams online tapat ka csn tests?
6. vai drikst kartot TR1 tiesibas uz MTZ T25 traktora?

janis joks

Labdien. Jūs laikam esat kaut ko sajaucis . Mē esam autoskola, kas sagatavo kursantus uz valsts eksāmenim. CSN TESTUS Jūs pildat Valsts Tehnisās Uzraudzības Aģentūrā un tur Jūs varat griesties ar saviem jautājumiem par CSN TESTIEM.

18.03.2019

Kam ir jābūt nepieciešamam uz rokas, lai pārietu no vienas uz otru autoskolu, ja teorijas eskāmens jau ir nokārtots, bet palikusi tikai braukšana?

Viktorija

Labdien. Juma savā autoskolā jāizņem apmācību karte un ar to Jūs varat iet pie Jūsu izvēlētā instruktora.